User:UE-InfoVis0607 9926534: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| | {| | ||
|- | |||
|Name: Simon Diesenreiter | |Name: Simon Diesenreiter | ||
|- | |||
|MatrNr: 9926534 | |MatrNr: 9926534 | ||
|- | |||
|KennZ: 532 | |KennZ: 532 | ||
|- | |||
|eMail: e9926534(at)student.tuwien.ac.at | |eMail: e9926534(at)student.tuwien.ac.at | ||
|- | |||
|} | |} | ||
Revision as of 16:29, 17 October 2006
| Name: Simon Diesenreiter |
| MatrNr: 9926534 |
| KennZ: 532 |
| eMail: e9926534(at)student.tuwien.ac.at |